تیکنر سهند پویا

دستگاه تیکنر سهند پویا

 آب عنصری حیاتی برای معادن تولید شن و ماسه محسوب می گردد و حفظ این مایع ارزشمند تاثیر بسزایی در حفاظت از محیط زیست و کاهش هزینه های تولید ایفا می کند.

گروه صنعتی سهند پویا در راستای تحقق این اهداف، اقدام به طراحی و تولید دستگاه تیکنر تصفیه نموده است که در ادامه به بررسی مشخصات کامل این محصول خواهیم پرداخت.

مشخصات فنی تیکنر سهند پویا

از دستگاه تیکنر سهند پویا می توان به منظور جلوگیری از هدر رفتن آب و استفاده مجدد از پساب های صنعتی معادن استفاده نمود. روش عملکرد این محصول به گونه ای است که با استفاده از فرایند ته نشینی، کلیه ذرات جامد معلق در پساب صنعتی ته نشین می گردند و محصول نهایی آبی شفاف و عاری از هر گونه آلودگی خواهد بود. لازم به ذکر است جهت تصفیه کامل آب، همواره مقداری مواد پلیمری افزودنی (فلوکولانت) به دستگاه تیکنر سهند پویا تزریق می گردد که هزینه تمام شده روزانه آن نسبت به راندمان خروجی بسیار ناچیز خواهد بود.

لازم به ذکر است دستگاه تیکنر سهند پویا در قطر های 8 الی 18 و با مشخصات متناسب با نیاز مشتری تولید می گردد و قادر به کاهش 60 تا 75 درصدی میزان آب مصرفی خط تولید می باشد. 

مزایای استفاده از تیکنر سهند پویا

استفاده از تیکنر شن و ماسه سهند پویا علاوه بر کاهش چشم گیر مصرف آب بوسیله تصفیه پساب، مزایای دیگری نیز برای معادن به دنبال دارد که در ادامه به صورت مختصر به چند مورد آن اشاره نموده ایم.

  • ظرفیت و توان تصفیه حداقل 60 متر مکعب آب در ساعت
  • طراحی مختلف و متناسب با نیاز مشتری
  • کاهش 60 الی 75 درصدی مصرف آب
  • مصرف پایین مواد شیمیایی تصفیه کننده
  • سیستم دینام و گیربکس با قدرت عالی
  • برخورداری از سنسورهای اندازه گیری
  • سیستم برقی کاملا اتوماتیک
  • سیستم کنترل بسیار ساده
  • مصرف برق پایین
  • استهلاک بسیار کم

نحوه نصب تیکنر سهند پویا

پروسه ی جابجایی و نصب ماشین آلات صنعتی چون دستگاه تیکنر سهند پویا به دلیل حساسیت قطعات و وزن بالای محصول، همواره نیازمند تجهیزات خاص و نیروی متخصص است تا به بهترین نحو ممکن انجام گردد. لذا پیشنهاد سهند پویا سپردن صفر تا صد فرایند خرید تیکنر از مرحله ی سفارش تا نصب و نگهداری به تیم حرفه ای و مجرب ما است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و سفارش تیکنر سهند پویا می توانید با شماره ۰۹۱۲۱۷۷۵۷۴۹ تماس حاصل فرمایید.

 

قیمت دستگاه تیکنر سهند پویا

قیمت تیکنر سهند پویا همواره تحت تاثیر فاکتورهای مهمی چون نوسانات قیمت قطعات اولیه قرار دارد. بنابراین توصیه می شود جهت استعلام قیمت روز این محصول با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید. تیم حرفه ای و مجرب سهند پویا همواره آماده ارائه مشاوره و صفر تا صد خدمات فروش دستگاه تیکنر به شما مشتریان گرامی از سراسر ایران می باشند.

خرید دستگاه تیکنر شن و ماسه سهند پویا

شاید بتوان یکی از کلیدی ترین ماشین آلات خطوط فرآوری شن و ماسه که توسط گروه سهند پویا تولید می گردد را دستگاه تیکنر سهند پویا دانست که به صورت کاملا سفارشی و متناسب با نیاز مشتری ساخته می شود. لازم به ذکر است صفر تا صد پروسه ی خرید تیکنر از مرحله ی سفارش تا نصب و نگهداری دستگاه توسط تیم سهند پویا قابل اجرا است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.